Działamy od 1990 roku, z powodzeniem produkując wszystko to, co da się uszyć na maszynie do szycia – od prostych saszetek na apteczki, poprzez szeroką gamę toreb i sakw rowerowych, po bardzo specjalistyczne, wysokiej jakości torby, pokrowce i inne podobne wyroby wymagające wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Uważamy, że koszty obsługi reklamacji są zdecydowanie za wysokie, toteż, produkujemy tak, aby obyło się bez reklamacji. W tym celu wybieramy dobrej jakości surowce, a w kwestii technologii wybieramy rozwiązania zawierające możliwie mało zawodnych elementów. Dzięki takiemu podejściu cieszymy się zaufaniem naszych Klientów i nie mają oni wątpliwości co do wyboru dostawcy kolejnych zamówień.

W DUO wiemy, że polskie produkty spotykają się z cieplejszym przyjęciem, niż analogiczne, produkowane na Dalekim Wschodzie, mimo wyższej ceny.

W biznesie kierujemy się zdrowym rozsądkiem i zasadami etyki w podejściu do zobowiązań podejmowanych przez obie strony transakcji. Innymi słowy, dotrzymujemy terminów i informujemy Klientów o statusie ich zamówienia. lecz w zamian oczekujemy tego samego.

Posiadamy własną siedzibę, sprawdzony park maszynowy oraz, co najważniejsze, doświadczoną kadrę, na której możemy polegać co do jakości i terminowości.

Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna RMBi
Copyright © Firma DUO 2014 - 2023