Sakwy rowerowe

Nasi Klienci mogą wybierać spośród ponad 25 modeli toreb oraz sakw rowerowych: pod i na ramę, pod siodło, na kierownicę, na bagażnik. Aktualną ofertę w tym zakresie można znaleźć w naszym sklepie internetowym pod adresem www.sakwyrowerowe.eu

Specjalistyczne torby do transportu i przechowywania lin i sprzętu wspinaczkowego.

Od niemal 10 lat produkujemy najwyższej jakości torby do transportu i przechowywania lin oraz sprzętu wspinaczkowego marki Silver Bull. Naszymi odbiorcami są firma Freeworker – największy dystrybutor tego typu sprzętu w Europie oraz angielska firma TREEKIT, której jeden z właścicieli jest autorem marki i projektantem tych toreb.

Projekty wzorów produkcyjnych, przygotowanie technologiczne produkcji.

Posiadamy własną wzorcownię i oferujemy naszym Klientom przygotowanie kompletnej dokumentacji produkcyjnej wraz ze wzorami tudzież próbną partią.

Podwykonawstwo

Nasza szwalnia wyposażona jest w sprzęt do średniego i ciężkiego szycia, dysponujemy maszynami z podwójnym i potrójnym transportem, ryglówkami, maszynami montażowymi, zarówno płaskimi, jak i ramieniówkami, co w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala nam szybko wykonywać przeszycia na zlecenie naszych Klientów i dostarczać wyroby wysokiej jakości.

Na życzenie i przy współpracy Klienta jesteśmy w stanie opracować i wdrożyć do produkcji całe kolekcje produktów kaletniczych i podobnych. Wykonujemy także krótkie serie wyrobów szytych bez względu na poziom trudności procesu technologicznego.

Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna RMBi
Copyright © Firma DUO 2014 - 2023